WhatsApp ile Sohbet Et
Loading...

Hakkımızda

Biz Kimiz!

   En güzel hikayeler küçük bir fikirle başlar. 2017 yılında hikayemizi başlatan fikir sayesinde, bugün binlerce insanın iş hayatına dokunmuş olmaktan gurur duyuyoruz. İletişimde ve dijital dünyada en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerimize çözümler sunmak ilkesiyle çıktığımız bu yolda dinamik, genç ve enerjik kadromuzla öğrenmeye, üretmeye ve paylaşmaya devam ediyoruz. e-Dönüşümün hayatlarımızda yarattığı köklü değişimde sizinle birlikte ilerliyoruz. Müşteri memnuniyeti merkezli politikalarımız sayesinde güvenli ve sürdürülebilir çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bilgi Çağı’nın gerisinde kalmamak, dönüşüme ve dönüşümün beraberinde getirdiği değişime uyum sağlayabilmeyi gerektirir. AR-GE çalışmalarına verdiğimiz önem ile kendi altyapı yatırımlarımızı yönetiyor, parçası olduğumuz topluma ve ekosisteme fayda sağlamak için çalışıyoruz. e-Dönüşüm portalımız ve yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen masaüstü uygulamamız e-Connect sayesinde Türkiye’ye kalite standartlarında hizmet sağlamaktayız.

e-Dönüşüm
e-İmza
e-Mühür
Bulut Yedekleme
Vizyonumuz

Adana'da en büyük Ar-Ge merkezini kurmak, müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunarak onlara çözüm üretmek. Sorunların çözümünde yenilikçi fikirleri kullanarak değişen e-dönüşüm dünyasına ayak uydurmak.

Misyonumuz

"Yenilikçi yaklaşım ve uygulamalarla ülkemizi, e-dönüşüm hizmetlerinin ve e-fatura hizmetlerinin en kolay ve en güvenli yapıldığı, sayılı e-dönüşüm merkezlerinden biri haline getirmek."