WhatsApp ile Sohbet Et
Loading...

Hakkımızda

BYM Yazılım

Hızlı Bilişim Teknolojileri; yazılıma göre müşteri değil, müşteriye göre yazılım politikasıyla e-devlet çözümleri platformunda çalışabileceğimiz öncü firmalardan biri olmuştur. Çağrı Merkezinde uyguladığı hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla, hem sorunlarımızı anında gidermekte, hem de ihtiyaç ve taleplerimizi hızlı bir şekilde karşılayarak memnuniyetimizi kazanmıştır. Çözüm ortağımız olarak birlikte yürümekten mutluyuz.

ÇBG Bilişim

İsmi ve yaptığı işle bire bir uyumlu firma olan Hızlı Bilişimle çalışmak gücümüze güç katıyor. Destek gerektiren her konuda anında yanımızda...

Barsoft Yazılım

E-Dönüşüm platformunda, dijital ürünlerin oldukça yaygınlaşması, iş gücü ve maliyet tasarrufunu sağlarken aynı zamanda belge yönetiminin şeffaf bir şekilde takip edilebilir olmasına olanak tanımıştır.
Hızlı Bilişim, bu alanda sunduğu hizmetler ile Barsoft olarak bizlerin sektördeki elini oldukça güçlendirmiş ve yüzlerce firmada müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmamızı sağlamıştır.

4C Teknoloji

Yazılımı tamamlayan en büyük etken, kullanılan yazılıma arka planda verilen hizmettir. Hızlı Bilişim Yazılım ekibi verdiği kaliteli destek ve önerilere açık tavırları ile Müşterilerin beklentilerini en üst düzeyde karşılıyor. E- dönüşüm geçişlerinde en dikkat edilmesi gereken husus destek konusunda her daim yanınızda güçlü bir ekibin olduğunu bilmenizdir.

Anadolu Dijital

Yaptıkları iş ve verilen hizmetler o kadar başarılı ve kalıcı ki iletişime geçtiğimiz bir konuda tek seferde çözüm sağlanıyor ve tekrardan aynı problemle karşılaşılmıyor. Güler yüzlü anlayışlı çalışanları ile sundukları kaliteli hizmetleri takdir ediyorum. Şirketimiz Hızlı Bilişim ile tanıştığı için çok mutluyuz.

Seren Dayanıklılık

Hızlı Bilişim Teknolojileri yaptığı işlerle sermayeye dayalı bir kazanım değilde müşteriye, güvene ve sadakata dayalı bir yol izlemesinden ötürü bizlerin güvenini kazanmış olup, çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bir firmadır.

Teknofish

Hızlı Bilişim'in Herhangi bir yenilik, geliştirme taleplerinde işlerin kulakardı edilmediği ve müşteri ayırmaksızın gelen talepleri değerlendirdikleri için müşteri memnuniyeti istatiğini her zaman en üst seviyede tutmayı başarıyorlar.Bu durumda bizleri mutlu ediyor.